Cata dreptate ai. Imi place mult felul in care ai explicat si nuantat aceste diferente subtile ale ericirii. Succes si tie in ce faci:)
Multumesc! Acum am vazut s-a conectat cu acest cont. Nu l-am mai folosit de mult, acum mai scriu din cand in cand pe a-man-apart.com.Imi poti spune cum sa intru la setari pentru a incerca sa fac o redirectionare?Merci
Cata dreptate ai. Imi place mult felul in care ai explicat si nuantat aceste diferente subtile ale ericirii. Succes si tie in ce faci:)
RăspundețiȘtergereMultumesc! Acum am vazut s-a conectat cu acest cont. Nu l-am mai folosit de mult, acum mai scriu din cand in cand pe a-man-apart.com.
ȘtergereImi poti spune cum sa intru la setari pentru a incerca sa fac o redirectionare?
Merci