Faceți căutări pe acest blog

vineri, 5 august 2011

Fericirea

2 comentarii:

  1. Cata dreptate ai. Imi place mult felul in care ai explicat si nuantat aceste diferente subtile ale ericirii. Succes si tie in ce faci:)

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. Multumesc! Acum am vazut s-a conectat cu acest cont. Nu l-am mai folosit de mult, acum mai scriu din cand in cand pe a-man-apart.com.
      Imi poti spune cum sa intru la setari pentru a incerca sa fac o redirectionare?
      Merci

      Ștergere